HAKKIMIZDA
Lojistik sektöründe en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunma amacıyla kuruldu.

Lojistik sektöründe kazandığımız 15 yıllık tecrübe ile müşterilerimize inovatif çözümler sunan dinamik bir ekibiz. Spicateam, lojistik sektöründe en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunma amacıyla kuruldu. Dünyanın hemen her ülkesi ile Türkiye arasında uluslararası kara, hava ve denizyolu taşımacılığı, fuar nakliye ve lojistik hizmetleri, gabari dışı yüklemeler için proje taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunarken yaptığımız işin temeline insan ilişkilerini koyduk. Sürekli değişen dünya’da işimizi en iyi şekilde yapabilmemiz için gerekli olan kaynağa, teknik bilgiye ve inanca sahibiz.

Fuar , sergi , kongre, konser ve çeşitli özel etkinliklerin tüm lojistik ihtiyaçlarını tek elden sunarken müşterilerimizin üzerinden fuar lojistiğinin karmaşık süreçlerine ait yükü almak ve A’dan Z’ye tüm koordinasyonu sağlayarak asıl işlerine odaklanmasını sağlıyoruz. Hizmet sunduğumuz uluslararası fuarlarda organizatör firmaların resmi yurtdışı acenteleri ile direkt çalışıyor olmamız, diğer taşıma firmalarından çok daha güvenilir ve ekonomik bir lojistik hizmeti sunabilmemize olanak sağlıyor. %100 Müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktığımız bu yolda birçok ulusal ve uluslararası fuar ve etkinliğinin tercih edilen lojistik firması olarak önerilmekteyiz.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretiyoruz Lojistik sektöründe kazandığımız tecrübe ile müşterilerimize inovatif çözümler sunan dinamik bir ekibiz.
Hesaplı Maliyet

Gönderileriniz için en uygun taşıma şeklini biz seçelim, nakliye hizmetlerinden tassarruf edin.

Güvenilir Hizmet

Gönderileriniz bizim için çok kıymetli. Sunacağımız avantajlı fiyatlarla sigorta işlemleri kapsamında yüklerinizi teminat altına alabiliriz.

Hızlı Süreç

Acil gönderileriniz için kapıdan kapıya hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetlerimizle zamandan kazanın.

Hizmetlerimiz

Fuar , sergi , kongre, konser ve çeşitli özel etkinliklerin tüm lojistik ihtiyaçlarını tek elden sunarken müşterilerimizin üzerinden
fuar lojistiğinin karmaşık süreçlerine ait yükü almak ve A’dan Z’ye tüm koordinasyonu sağlayarak
asıl işlerine odaklanmasını sağlıyoruz.

SPICATEAM HİZMETLERİNDEN

YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Teklif isteyin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

info@spicateam.com
+90 212 9090 111
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Egs Business Park B:1 Blok No:63 Yeşilköy İstanbul - Türkiye
SPICA TEAM © 2019 All Rights Reserved \ DESIGNED BY PINKY LEMON DIGITAL CREATIVE